יו"ר האופוזויציה באשדוד, ד"ר אלי לחמני, אירח את בוגי יעלון לסיור במספר מוקדים בעיר הדורשים את התערבות הממשלה

ד"ר אלי לחמני – יו"ר סיעת אשדוד תנצח ויו"ר האופוזיציה במועצת העיר אשדוד – אירח היום (חמישי) את חבר הכנסת בוגי יעלון יו"ר מפלגת "תלם" לסיור בעיר. בין היתר ביקרו השניים במוקדים מרכזיים בעיר בהם גלום פוטנציאל תיירותי ומסחרי אשר יכולים לסייע במינוף העיר ושגשוגה, כדוגמת הר יונה, אזור בתי המלון ורצועת החוף – השיט החדש והמצודה. מוקד נוסף בו ביקרו ד"ר לחמני וח"כ יעלון הוא שדרות הרצל, שם הביע ד"ר לחמני את דעתו על פרויקט הre-way ובזבוז המיליונים בפרוייקט התחבורה שכשל.

לאחר מכן אירח ד"ר לחמני את ח"כ יעלון בביתו, לשיח פתוח עם פעילים חברתיים מסיעות שונות בהתאם להגבלות משרד הבריאות, לפאנל שאלות ותשובות.

לדברי ד"ר לחמני, "המפגש היה מפרה ומרשים. יזמתי את הגעתו של ח"כ בוגי יעלון לסיור בעיר במסגרת תוכניתי להעלות את המודעות לבעיות הקיימות בעיר בקרב חברי כנסת בכירים. אני מבהיר בזאת כי לא מדובר במפגש פוליטי אלא קידום האינטרסים של העיר ותושביה גרידא. כולם יודעים היכן אני מצוי בצד הפוליטי של המפה. בוגי – שבעברו היה המשנה לראש הממשלה, שר הביטחון, חבר הקבינט המדיני-ביטחוני, שר לנושאים אסטרטגיים וכן הרמטכ"ל ה־17 של צה"ל – היה מוכן לשמוע על הבעיות שיש לנו בעיר ואני אמשיך להיפגש עם כל מי שירצה לקדם את מטרות העיר ותושביה".

עזרו לנו ושתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן