הערב: ולדימיר בורודה מסיעת "אשדוד תנצח", יושבע כחבר מועצה מן המניין במועצת העיר

פעיל הציבור ולדימיר בורודה מסיעת "אשדוד תנצח" בהנהגתו של ד"ר אלי לחמני. בורודה מצטרף למועצת העיר במסגרת הסכם רוטציה

חברת המועצה לינה קרצמן, מספר 3 בסיעת "אשדוד תנצח" בהנהגת ד"ר אלי לחמני, הודיעה על פרישתה ממועצת העיר במסגרת הסכם רוטציה שנחתם בבחירות האחרונות, כך אלו שזכו במקום רביעי והחמישי יקבלו אף הם את הכיסא של חבר מועצה השלישי ברשימה של ד"ר לחמני, יו"ר האופוזיציה. מי שיושבע הערב (רביעי) כחבר מועצה במקומה הוא ולדימיר בורודה. אמש התקיימה פגישה משולשת במעמד ד"ר לחמני, סגנו עו"ד אופיר לסרי ובורודה. במהלך הפגישה בירכו לחמני ולסרי את בורודה לקראת ההשבעה.

"ראשית, אני מודה בשם כל הסיעה לגב' לינה קרצמן שעשתה חיל כחברת מועצה, הובילה מהלכים והעלתה הצעות שחלקן התקבלו על ידי המועצה בהתלהבות. אני סמוך ובטוח שלינה תמשיך לתרום מיכולותיה לציבור בכלל ולסיעה בפרט", אמר ד"ר לחמני.

"מלכתחילה הייתה בכוונתי לשתף כמה שיותר אנשים בעשייה במועצת העיר למען הציבור. הצלחנו יחד ולשמחתנו, להביא להישג בבחירות האחרונות קרי, שלושה מנדטים ובכך לשלב חמישה מועמדים של הסיעה בחמש השנים הללו – כאשר במקום השלישי מתחלקים לינה קרצמן, ולדימיר בורודה ושמעון ממן – כולם מהנדסים ובעלי רקורד של עשייה ציבורית. בסיעה שלנו אין אגו ויש רצון לעשות טוב לציבור – ולכן החברות במועצה התחלקה בדרך שבה יהיו יותר אנשים שיעסקו בפעילות הציבורית ואני שמח על כך".

באשר להצטרפותו של ולדימיר בורודה, אמר: "לא אחת ציינתי כי מדובר באישיות מהמעלה הראשונה, אדם שמבין עניין וטובת הציבור חשובה לו. אנו מכירים משנת 1997, תקופה לא מבוטלת בכדי לציין כי מדובר באדם אחראי וחרוץ, אמין, ישר וקשוב לזולת, אכפת לו מהתושבים, אכפת לו מהעשייה ואני בטוח כי תרומתו הציבורית תהא גדולה".

בורודה בן ה-52 הינו פעיל ציבור משנת 2008. לקראת ההשבעה הערב הוא מתרגש במיוחד. "הצטרפתי לסיעת 'אשדוד תנצח' עם רצון עז להשקיע את מירב היכולות והידע לטובת העתיד של העיר, לטובת תושבי אשדוד. כחבר מועצה מן המניין אתמקד בנושאים הקרובים והמוכרים לי היטב – לפיתוח עסקי ההיי-טק ותעשייה, פיתוח תעסוקה והיזמות בעיר, כאחד שכבר עשה זאת במשך יותר מ-25 שנה. תמיד אמרתי ש'מה שאנחנו עושים למען עצמנו מת איתנו, מה שאנחנו עושים למען אחרים חי לנצח' ואני פועל לפי עקרון זה ומאמין שאצליח למלא את תפקידי כראוי עבור הציבור".

בהכשרתו, בורודה הוא מהנדס חשמל ואלקטרוניקה מאוניברסיטת באר שבע ובעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה. הוא עובד בתעשיות הביטחוניות, יזם וסטארטאפיסט בנשמתו.

עזרו לנו ושתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן