הערב: ישיבת מועצה, רוב השאילתות וההצעות לסדר של סיעת "אשדוד תנצח"

הערב מתקיימת ישיבת מועצה נוספת ובמרכזה ידונו החברים ב-4 שאילתות וב-4 הצעות לסדר – מתוך אלה שתי שאילתות שהגיש ד"ר אלי לחמני בנושאים "ניהול מאגר שמאים חיצוניים" ו"הנגשת ספריה עירונית לנכים", ו-2 שאילתות של חבר המועצה, עו"ד אופיר לסרי, בנושאים "חידוש הרכב המועצה הדתית" ו"מניעה וצמצום זיהום האוויר".

שתיים מארבע ההצעות לסדר אף הן יועלו על ידי נציגי סיעת "אשדוד תנצח": יתקיים דיון בנושא שהעלתה חברת המועצה לינה קרצמן – "שבתרבות אשדוד" ויתקיים דיון בנושא שהעלה עורך דין אופיר לסרי בנושא "מתן כבוד אחרון וסיוע לניצולי שואה עריריים בדרכם האחרונה".

ד"ר אלי לחמני כתב לגולשים בעמוד הפייסבוק שלו: "אני חייב לספר לכם שאני גאה להיות יושב הראש של הסיעה הזו שעושה את המירב עבור תושבי אשדוד, כל יום, כל היום, מסביב לשעון. חברינו עמלים רבות בישיבות השונות, שותפים בוועדות, מעלים הצעות, מעלים שאילתות והכל כדי שבסופו של דבר לתושב יהיה טוב.

ובנימה אישית, הוסיף: "ב-31 ביולי 2017 העליתי לסדר היום את נושא הנגשת ספריות עירוניות לרבות הספריה העירונית הממוקמת במקיף ו' ברובע י"א. בישיבת המועצה מספטמבר 2017 בהחלטה לביצוע הונחו הגורמים המקצועיים לבצע הנגשה בשנת התקציב עוד בשנת 2017. חלפו שנתיים וטרם בוצע הדבר. ביקשתי לקבל הסבר מדוע עד היום לא בוצעה ההנגשה למרות החלטת המועצה וכן ביקשתי לקבל מיפוי מלא של כל המקומות הציבורים בעיר לעניין נגישותם לנכים.

בתחילת החודש השיב ראש העיר כי בספרייה העירונית מתוכנן שיפוץ בהיקף של כחמישה מיליון שקלים ובכלל זה ביצוע מעלית לטובת הסדרת ההנגשה. לדבריו כל התהליכים הושלמו וצו התחלת עבודה ניתן לקבלן ל-15.12.19. על התקופה שחלפה מאז ציין כי מדובר בעבודה מורכבת המתבצעת בתוך מב ה קיים ומחייבת חפירת פיר לעומק ניכר ותהליך הוצאת היתר תכנון ויציאה למכרז".

עזרו לנו ושתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן