כל אישה ראויה לתואר מלכה! יום האישה שמח!

יום האישה הבינלאומי חל היום וזו הזדמנות מצויינת להודות לכן, הנשים, על כל מה שאתן תורמות לחיים שלנו – ואתן תורמות המון – הן בהיבט האישי, הן בהיבט הקרייריסטי.

אני אומר לכם שכל אחת ואחת ראויה לתואר מלכה!!!

**

לפני שנה וחצי פרסמתי את רשימת 14 המועמדות והמועמדים בסיעת "אשדוד תנצח" – בהן שמונה נשים: לינה קרצמן, זהבה ברוך, נלי אבוטבול פישר, אורה שמואלי, אליס קטי סבאון, ירין בן-דיין, ויקטוריה גורפינקל ואנה פולאקוב – כולן מוכשרות, איכותיות וראויות.

בנוסף, חתמתי על אמנה לקידום שוויון מגדרי ברשויות המקומיות והתחייבתי להיות שותף לעקרון כי השתתפות שוויונית של נשים וגברים בהנהגת הרשות המקומית הינה מהערכים היסודיים של חברה דמוקרטית.

לטעמי, יש להכיר בכך שייצוג מלא של נשים בשלטון הרשות המקומית, מהווה תנאי הכרחי וחיוני לשיפור חיי כלל תושבי ותושבות הרשות ועל בסיס התפיסה כי רשות מקומית שבה מתקיים שוויון בין נשים וגברים בשלטון ובהנהלת העיר – היא רשות המשרתת בצורה הטובה ביותר את כל תושביה – נשים וגברים, ילדים וילדות כאחד.

**

כאדם הדוגל בשוויון בכל התחומים, שמחתי לקרוא על חברות מועצת העיר אשדוד הלוקחות חלק בקמפיין ארצי של כלל נבחרות הציבור ברשויות המקומיות בישראל – לינה קרצמן – מטעם סיעת "אשדוד תנצח" וכן שרון מרק, אורית אלמוזלינו וסטלה ווינשטין.

בקמפיין בו השתתפו גם עמותת כ״ן, איגוד נבחרות הציבור בישראל ושדולת הנשים של ישראל, קוראות הנשים הנבחרות להצטרף לעשייה הציבורית בשלטון המוניציפלי בשל שיעור בגובה 17.6% בלבד בממוצע הארצי של ייצוג נשי, מבין כלל חברי המועצה ביישובים בישראל.

ולסיום,
מי ייתן וכל אחת תשלים ותמלא את כל משאלות הלב, תוכניותיה ותשגשגנה. אתן ראויות לכל המחמאות והלוואי ונראה יותר נשים פעילות בכל התחומים. למה? כי מגיע לכן – (וגם לנו)! מאחל לכולכן חג נשים שמח, תאמינו בעצמכן, מפני שמגיע לכן.

עזרו לנו ושתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן