מדוע ד"ר לסרי והנהלת העיר מפחדים משקיפות?

תושבים יקרים,
מדוע ד"ר לסרי והנהלת העיר מפחדים משקיפות?

בתחילת הקדנציה דיברו לסרי וחברי המועצה שנכנסו לקואליציה על שקיפות ועל הרצון שכול מה שמתרחש בעירית אשדוד יהיה גלוי וידוע לציבור.

והנה כשפניתי לראש העיר ד״ר לסרי ולממלא מקומו גבי כנפו בשאלה מדוע לא מפרסמים את פרוטוקולי הנהלת העיר שמתכנסת לפני כל ישיבת מועצה ובדרישה לקבלם נתקלתי בסירוב מוחלט!!! (המדובר בישיבות ההנהלה שגבי כנפו הצהיר בישיבת מועצה שכל ההחלטות כבר מתקבלות בהם והמועצה היא רק גורם טכני לאשר אותם החלטות).

הסיבות ההזויות של לסרי וכנפו – הנהלת העיר לא הוכרזה רשמית ולכאורה לא קיימת ומשלא קיימת אין חובה לנהל ו/או לפרסם פרוטוקולים ושנית, הפגישות של הנהלת העיר הינן ישיבות הכנה למועצה ולא ישיבות דיון ולכן לא צריך פרוטוקולים!!

מאמינים לשטויות ולשקרים שלהם שנאמרים בפה מלא במועצה???! ממה לסרי וחברי הנהלת העיר פוחדים? מדוע לא מפרסמים כפי שנדרש בחוק את פרוטוקולי הנהלת העיר? האם הם מסתירים מידע מאיתנו הציבור לעניין דרך התנהלות הנהלת העיר באשדוד?

היכן חברי במועצה – אותם חברים חדשים שנבחרו והתחייבו לבוחרים לשלטון אחר ולשקיפות? מדוע הם ממלאים פיהם מים?

אאבק בכל דרך שכל המידע לרבות ישיבות הנהלת העיר יפורסמו לכלל הציבור. כצעד ראשון, פניתי למבקר המדינה ולמשרד הפנים בדרישה לפרסם את הפרוטוקולים של הנהלת העיר ושל כל הוועדות בעיר כנדרש בחוק!

שלכם, אלי

עזרו לנו ושתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן