מתחם הצעירים במע"ר – לא על חשבון השטחים הירוקים! צפו במסמך!

תושבים יקרים,

בימים האחרונים מועלים טענות לפיהם נכחתי בהפגנה נגד תוכנית מע"ר צפון ובמרכזה בניית "מתחם הצעירים" על חשבון הפארק למרות שחתמתי על מסמך המאשר את התוכנית. אבהיר כאן את האמת.
בראש ובראשונה אני בעד הצעירים, בעד בנייה לצעירים – ויפה שעה אחת קודמת.

בנוסף, אני מבהיר כי התנגדתי, מתנגד ואתנגד בכל מקום שבו יקחו שטח ירוק. יש מספיק שטחים לבנות מבלי לגעת בירוק. חסר לתושבים ירוק – ועל זה אנחנו נלחמים.

הגעתי למקום ההפגנה ואמרתי לנוכחים במפורש שלא התנגדתי – מכיוון שהציגו בישיבה שהפארק לא רק שלא קטן אלא אף גדל על חשבון הבניה במתחם והמרת שטח שיועד לבניה לשטח ירוק. יש החלפת קרקעות והבניה היא על החניה – זה מה שהוצג ועל זה הצבענו.

יותר מכך, הצעתי לוועד להיפגש עם מהנדס העיריה שיראה להם את התוכנית המפורטת. הייתה הסכמה שלהם ואף קיבלתי את הסכמת המהנדס לפגישה עימם על מנת להיווכח שאמנם הפארק לא יפגע ואף אמרתי להם שבאם מישהו הטעה לעניין פגיעה בפארק אני מתנגד – ואף חתמתי על התנגדות ברוח זו.

ייתכן שיש חברי מועצה שמנסים לפגוע בשמי, בשליחותי הציבורית וחושבים שבדרך זו זה יסייע להם. מי שהתנגד לבניה על כל שטח ירוק ופגיעה בכל רחבי העיר הם אני וחברי סיעת 'אשדוד תנצח' בראשותי, אבל לפופוליסטים זה לא משנה. הם מבקשים לסלף עובדות בכדי לפגוע.

אגב הגעתי למקום שלא ביוזמתי אלא לאחר פניה של המארגנים שפנו לכל חברי הועדה – ואני היחיד שהגעתי והצגתי בפניהם את כל מה שהיה בישיבה.

מצרף בזאת את תמליל הפרוטוקול בנושא אותו אני חושף כאן, לעיניכם מתוך שקיפות לציבור.
אמשיך להילחם למענכם, אלי

עזרו לנו ושתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן