עו"ד אופיר לסרי: "אלמלא התמיכה של סיעת 'אשדוד תנצח' בישיבת מליאת בניין עיר, התכנית להמשך בנייתו של מתחם הביג – לא הייתה עוברת"

זמן קצר לאחר שהסתיימה ישיבת מליאת בניין עיר שהתכנסה לדון בנושא המשך בנייתו של מתחם הביג בכניסה הדרומית של העיר, סיפר עו"ד אופיר לסרי: "הסיעות החרדיות ניהלו קרב מאסף נגד התכנית כדי לעצור את העבודות בביג למנוע ולעכב, לטעמי ללא כל סיבה מוצדקת. נוהל דיון ארוך כאשר מצאתי את עצמי בתוך מאבק של חברי הקואליציה נגד חברי הקואליציה, מה שמעמיד את הקואליציה הנוכחית על שבריריותה, היום מחר או עוד חודש.

לדבריו של עו"ד לסרי, "סיעת 'אשדוד תנצח' בראשותו של ד״ר אלי לחמני הצביעה בעד אישור התכנית, הביג מהווה שער העיר, מתחם חיוני לתושבי העיר, לתרבות הפנאי, לעסקים, ולכל באי המקום מהעיר ומחוצה לה, ואנו נתמוך בפיתוחו ביתר שאת כפי שעשינו הערב. חשוב להדגיש כי אלמלא התמיכה של סיעת ״אשדוד תנצח״ הערב בישיבת המליאה, התכנית לא הייתה עוברת. זו דרכנו, אופוזיציה לוחמת ועניינית כשטובת הציבור והעיר לנגד עינינו".

ד"ר אלי לחמני ציין: " כך מקיימים בכול רגע נתון את הבטחתנו לציבור ופועלים בדיוק על פי המצע שלנו שהבטיח פתיחות , זכות לחופש הבחירה ושמירה על זכותו של כול ציבור לפעול בדרכו ומבלי לפגוע באחר. "חיה ותן לחיות". זאת דרכנו ואמונתנו. ישר כוח לאופיר ולינה חברי הסיעה העמלים ללא לאות במועצה ובוועדותיה, בחוכמה ובהצלחה רבה והכל בהתנדבות מלאה".

עזרו לנו ושתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן