רק ראש עיר כושל יכול למצוא טוב מכך שאשדוד הידרדרה בדירוג הסוציו אקונומי מדרגה 5 ל 4

כאשר הוא מתרץ כי לא באשמתו ירדנו בדירוג והוא טוען שאין שליטה לראש עיר על הפרמטרים שבמדד כדוגמה רמת השכלה, רמת הכנסה ועוד.

ד"ר לסרי נמצא בעמדת השפעה והחלטה מזה 17 שנים של שלטון (12 שנים כראש עיר ו-5 שנים כממונה על התקציבים ומ״מ ראש עיר). הוא שדרדר את העיר והוא הגורם לכך שאוכלוסייה טובה לא מוצאת מקומה בעיר.

רק הוא אשם שצעירים מחוסרי מקומות עבודה איכותיים נוטשים את העיר, רק הוא אשם שהחינוך שואף לבינוניות ולא להצטיינות, רק הוא אשם שלא פעל ממשית לכך שלא נבנו בעיר דירות לצעירים במחירים סבירים והגיוניים, רק הוא אשם שבתקופת כהונתו קיימת הגירה שלילית ובעיקר של אוכלוסיות חזקות.

כולו נימוקים והסברים למה אנחנו מדשדשים בתחתית הערים הגדולות אך ללא חזון וללא כול עשיית פעולה ממשית אחת לפתרון – ומכיוון שאין לו הוא מתחיל להתהדר בנוצות שלא שלו: הוא הקים את בית החולים? הוא הקים את הנמל החדש? הוא פיתח את עורף הנמל?

העצוב בסיפור שחברי המועצה שבקואליציה במקום שינסו לפעול לשינוי ממשי ממש שמחים שירדו בדירוג – כך קיבלנו עוד 8 מיליון ש"ח שברמה של תקציב עירוני, מדובר בטיפה בלב ים ובוודאי מידת הנזק מההורדה ברמה התדמיתית והרחקת תושבים חזקים להגיע לעיר והרחקת מפעלי הייטק תגרום לנזק שהוא בעשרות מונים מהתוספת המגוחכת שתתקבל.

עזרו לנו ושתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן